Kamery, systemy wideomonitoringu - TELZAM

TELZAM
logo telzam
Przejdź do treści
Wideomonitoring
Nasza firma zajmuje się wdrażaniem systemów widoemonitoringu. Oferujemy dostawę, montaż, obsługę oraz usługi serwisowe pełnych systemów tego radzaju.
W naszej ofercie zanduje się m.in. sprzęt takich producentów jak BCS, Dahua, HikVision, MWPower.
Wideomonitoring
Kamery BCS
W kwestii poprawy bezpieczeństwa coraz większą popularnością cieszy się wideomonitoring. Odpowiednio wykonany system kamer, podłączony do rejestratora może skutecznie odstraszyć potencjalnych złoczyńców a w przypadku nieporządanego wydarzenia pozwala wyjaśnić jego okoliczności. Wideomonitoring prócz ochrony, może ułatwiać również nadzór nad czymś co chcielibyśmy przypilnować.
KameryNieustanny rozwój technologiczny wciąż wzbogaca asortyment urządzeń związanych z tą dziedziną. Dzieki czemu pozwala na realizję różnych koncepcji, niezależnie od trudności jakie niesie ze sobą lokalizja obserwowanego obszaru. Współczesne kamery, potrafią coraz dokładniej i tym samym wierniej rejestrować obraz również w trudnych warunkach, np. przy niedostatecznym oświetleniu. Warto dodać, że kamera w sposób inteligentny może dostosowywać swoje parametry do danego oświetlenia. Szeroki wybór obiektywów pozwala w zależności od potrzeb na szerokokątną obserwację danego obszaru bądź na dokładną rejestrację konkretnego punktu.
Rejestrator BCS
Medium, przy pomocy którego kamera przekazuje obraz może być tradycyjne, jak np. kabel koncetryczny podłączony do odbiornika (rejetratora lub jakiegoś wyświetlacza), ale może być nim również sieć komputerowa, internet, transmisja bezprzewodowa czy też nawet sieć GSM. Warto wspomnieć tutaj o kamerach IP, które będąc elementem sieci komputerowej umożliwiają oglądanie obrazu nie tylko w jednym konkretnym miejscu, ale w dowolnym poprzez internet. Pozwala to prowadzić obserwację na znaczną odległość i nie przywiązuje obserwatora do jednego miejsca. Dzięki temu możemy np. wyjeżdżając na wakacje, codziennie z innego miejsca na świecie zajrzeć do naszego domu. Aby to osiągnąć nie musimy posiadać wszystkich kamer tego typu. Mogą to być tradycyjne kamery podłączone do rejestratora, który prócz nagrywania tego co dzieje się w oczach kamer, posiada wbudowany serwer dzięki któremu można oglądać obraz z podłączonych do niego kamer za pośrednictwem internetu.
Jeśli jesteś zainteresowany system monitorungu wizyjnego obiektu takiego jak dom, warsztat czy większy zakład zapraszamy do kontaktu.
Postaramy się doradzić i zaoferować coś co najlepiej spełni Twoje oczekiwania.
TELZAM Marek Pietrzyk
Kaczyniec 18
42-600 Tarnowskie Góry

Marek Pietrzyk
tel. +48 790 500 652
email:

Kontakt
Lokalizacja
Wróć do spisu treści