Domofony i wideodomfony, systemy kontroli dostępu - TELZAM

TELZAM
logo telzam
Przejdź do treści
Domofony i wideodomofony
TELZAM ma w swojej ofercie systemy videodomofonowe, domofonowe i bramofonowe różnych producentów i oferuje gotowe rozwiązania oparte na nich. Oferta jet bardzo bogata, ponieważ jest wielu producentów tego radzaju urządzeń ale i wiele ich rodzajów. W zależności od potrzeb klienta proponujemy od najprostszych analogowych urządzeń, po zaawansowane systemy cyfrywe czy IP. Tworzymy zarówno jednorodzinne instalacje jak również rozbudowane wielorodzinne.
Domofony, wideodomofony, kontrola dostępu
Przykładowe urządzenia wybierane przez naszych klientów:
DOMOFON EURA ADP-11A3

DOMOFON EURA ADP-11A3


Prosty domofon audio, zestaw składa się z głośnomówiącego (bezsłuchawkowego) unifonu oraz małogabarytowej kasety zewnętrznej, gong, sterowanie ryglem elektromagnetycznym, nowoczesne wzornictwo, przycisk otwierania furtki oraz przycisk otwierania drugiego wejścia (bramy, drzwi, drugiej furtki, itp.), przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia kasety zewnętrznej, obudowa unifonu w kolorze białym. Kaseta wykonana jest ze stopu aluminium - odporna na warunki atmosferyczne. Nadaje się do montażu natynkowego i podtynkowego.
ELFON OPTIMA

ELFON OPTIMA


Autorskie rozwiązanie firmy ELFON – produkt polski, dostosowany do potrzeb rynku. Obudowa wykonana jest ze stopu cynku i aluminium, posiada wizytówką adresową. Panel umożliwia stworzenie w pełni cyfrowego systemu obsługującego do 255 unifonów. Zastosowanie dużego, podświetlanego wyświetlacza graficznego  i przejrzystego menu, umożliwiają w łatwy i intuicyjny sposób zmianę  parametrów systemu. Dodatkowo starannie dobrane ustawienia fabryczne  panela pozwalają w wielu przypadkach na natychmiastową instalację  systemu bez potrzeby ingerencji w konfigurację. Szerokie możliwości konfiguracyjne oraz programowanie zarówno z poziomu klawiatury jak i komputera sprawiają, że produkt ten znajduje wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju inwestycjach.
HIKVISION DS-KIS603-P

HIKVISION DS-KIS603-P


Zestaw wideodomofonowy IP HIKVISION DS-KIS603-P składa się z monitora DS-KH6320-WTE1 oraz stacji bramowej DS-KV6113-WPE1. Monitor wyposażono w ekran TFT LED o przekątnej 7 cali oraz rozdzielczości 1024 × 600 pikseli. Posiada podstawową funkcjonalność taką jak podgląd obrazu na żywo ze stacji bramowej, a także z podłączonych do systemu kamer CCTV. Obsługuje także karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Panel natomiast posiada jeden przycisk wywołania i kamerę w rozdzielczości Full HD - 1920 × 1080 px. Obiektyw charakteryzuje się szerokim kątem widzenia 129º / 75º (poziomo / pionowo). Panel ma wbudowany czytnik kluczy zbliżeniowych RFID — współpracuje z kartami i brelokami w standardzie MIFARE 13.56 MHz. Ponadto urządzenie posiada jeden przekaźnik, za pomocą którego możemy przykładowo podłączyć moduł do sterowania bramą. W stacji zawarte są również inne interfejsy, m.in.: 4 wejścia alarmowe, port RS-485 czy przełącznik sabotażowy. Komunikacja z systemem wideodomofonowym odbywa się przewodowo poprzez port Ethernet 10/100 Mbps lub bezprzewodowo przy użyciu modułu Wi-Fi 2.4GHz. Obsługę natomiast sprawować można za pomocą dedykowanej aplikacji na komputery iVMS-4200 lub aplikacji na urządzenia mobilne — HIK Connect. Urządzenie zasilane może być prądem stałym 12 V lub PoE wykorzystując do tego sygnałowy przewód UTP. Montaż stacji bramowej powinien odbywać się natynkowo.
Wideodomofon BCS-PAN1300B-S

Wideodomofon BCS-PAN1300B-S


Zewnętrzny panel wideodomofonowy IP dedykowany do systemu jednorodzinnego IP BCS. Posiada kolorową kamerę o rozdzielczości 1.0 Mp z przetwornikiem CMOS 1/4". Panel przeznaczony do montażu natynkowego, wyposażony jest w jeden mechaniczny przycisk wywołania z podświetleniem LED. Model posiada także wbudowany czytnik kart Mifare. Panel BCS-PAN1300B-S zamknięty jest w kompaktowej, czarnej obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego. Protokół SIP jest ogólnoświatowym standardem, który wspomaga komunikację pomiędzy sprzętami opartymi o architekturę SIP (daje m.in. możliwość wzajemnego łączenia się urządzeń różnych producentów). Panel BCS-PAN1300B-S jest kompatybilny z wideomonitorami TCP/IP (w tym SIP) pod warunkiem zastosowania w całym systemie firmware'u z tej samej generacji (v1.0/3.120 lub 4.0/4.3 SIP). Domofon ten może współpracować z wideomonitorami IP BCS jak również z aplikacją na smartfonie z systemem android lub ios. Wideomonitor nie jest więc konieczny. Ponadto panel ten może być podłączony do sieci przy pomocy kabla ethernet ale również poprzez wi-fi, co eliminuje konieczność stosowania kabli - trzeba go tylko zasilić i zapenić zasięg sieci wi-fi.

Bramofony Slican serii DPHBramofony Slican serii DPHSlican DPH

Bramofony Slican serii DPH przeznaczone są do instalacji w obiektach, w których wymagany jest szeroki zakres usług. Przeznaczone są do współpracy z centralą telefoniczną. Komunikacja odbywa się pomiędzy bramofonem a telefonami - abonentami wewnętrznymi centrali. Eliminuje to konieczność budowy odrębnej instalacji i konieczność stosowania dodatkowych urządzeń do obsługi bramofonu. Bramofony te mogą być stosowane w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican. Produkowane są w wersji jedno i dwuprzyciskowej, a także w wersji z klawiaturą numeryczną obsługujący do 500 użytkowników. Mogą mieć równiez wbudowany czytnik rfid - umożliwia to otwieranie drzwi lub bramy przy pomocy breloków zbliżeniowych. Jest również możliwe otwieranie za pomocą kodu.
Powyższy sprzęt to przykłady urządzeń jakie instalujemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidulanie dobierając sprzęt do potrzeb.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.
TELZAM Marek Pietrzyk
Kaczyniec 18
42-600 Tarnowskie Góry

Marek Pietrzyk
tel. +48 790 500 652
email:

Kontakt
Lokalizacja
Wróć do spisu treści