Centrale telefoniczne, rozwiązania telekomunikacyjne - TELZAM

TELZAM
logo telzam
Przejdź do treści
Rozwiązania telekomunikacyjne
Centrale telefoniczne
TELZAM w swojej ofercie proponuje centrale telefoniczne zarówno cyfrowe jak i hybrydowe, kilku wiodących w tej branży producentów. Zanim polecimy Państwu rozwiązanie telekomunikacyjne konkretnego producenta , staramy się najpierw przeprowadzić z Państwem wywiad techniczny i na tej podstawie zaproponować optymalny produkt.Dzięki takiej strategii, możemy polecić produkt, który pod wieloma względami spełni Wasze oczekiwania i przyczyni się do pozytywnego wrażenia o naszej firmie.

Centrale najczęściej wybierane przez naszych klientów:

SLICAN IPU-14


Slican IPU-14
Serwer telekomunikacyjny Slican IPU-14 jest produktem, który doskonale spełnia oczekiwania małych firm w zakresie nowoczesnej i wielozadaniowej telekomunikacji. Wbudowana brama GSM, brama VoIP, możliwość nagrywania rozmów, czy bezpłatna aplikacja bilingowa Slican BillingMAN zapewnią tanią i wysokiej jakości łączność. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican.
Niewielkie rozmiary kryją w sobie wielkie możliwości - właściwości centrali są identyczne jak dla serwerów o dużych pojemnościach adresowanych dla kilkuset abonentów. Teraz nawet małe i średnie firmy mogą z IPU-14 korzystać ze zunifikowanych usług - integracji z aplikacjami CRM, hotelowymi, pocztą elektroniczną i innymi. Dodatkowo serwer ma 4 wolne sloty pozwalają na rozbudowę o dodatkowe porty abonenckie lub linie. Serwer może być zainstalowany na ścianie, zasilany jest standardowym zasilaczem.

SLICAN IPL-256


Slican IPL-256Serwer Slican IPL-256 to najnowszej generacji produkt, w którym zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 1000 użytkowników. Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican.

SLICAN IPM-32


Slicain IPM-32
Serwer IPM-32 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Serwer charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów, w których można zainstalować potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA / E1, linie miejskie VoIP, GSM, Up₀ / IP / SIP. Całość uzupełniają aplikacje własne i zewnętrzne, tworząc system taniej i bezpiecznej telekomunikacji dla firm nastawionych na sukces. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican.

Slican NCP


Slican NCPSlican NCP to system zunifikowanej komunikacji z szerokim zakresem usług takimi jak call center, komunikator, czat, wysyłanie sms-ów, Text2Speech - automatyczne generowanie zapowiedzi, nagrywanie rozmów, fax2mail, voice2mail, konferencje i video konferencje, zarządzalne kolejkowanie połączeń i inne.
Wymaga konfiguracji i montażu przez Autoryzowanego Partnera Slican.
Slican NCP jest platformą telekomunikacyjną IP o wydajności do 300 jednoczesnych rozmów i 40 połączeń video nawet dla 10.000 użytkowników. Doskonała jakość komunikacji i elastyczność systemu stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań VoIP. Serwery NCP mogą obsługiwać firmy i instytucje, których oddziały, są zlokalizowane w dowolnym miejscu. Efektywne zarządzanie elementami systemu i usługami w firmie wielooddziałowej zapewnia elastyczne oprogramowanie z dostępem do sieci LAN i WAN. Czytelny interfejs Slican ConfigWEB jest sprawnym narzędziem do zbudowania indywidualnego systemu i jego konfiguracji przez przeglądarkę internetową.
Centrale IPU-14, IPM-32, IPL-256 dostępne są również o wersjach RACK 19" do szaf teleinformatycznych.

PLATAN PRIMA


Platan PRIMA
Centrala Platan Prima to pierwsza tej klasy centralka z polem komutacyjnym IP, która umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP, a dzięki zintegrowanym kartom GSM - również z rozmów i SMS-ów w sieciach komórkowych. Oferuje zaawansowane funkcje, jak nagrywanie rozmów, poczta głosowa czy zdalne zarządzanie przez przeglądarkę internetową, a nawet obsługę wideobramofonów IP, wideotelefonów IP oraz wideorozmów.
Idealna dla rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących od kilku do dwudziestu dwóch pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych. Plug & Talk - prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.
Serwisujemy centrale telefoniczne takich producentów jak: Slican, Platan, Elektronix, Mikrotel, Telesis, Panasonic, Elmeg.
TELZAM Marek Pietrzyk
Kaczyniec 18
42-600 Tarnowskie Góry

Marek Pietrzyk
tel. +48 790 500 652
email:

Kontakt
Lokalizacja
Wróć do spisu treści