Informatyka, sieci komputerowe, serwis komputerów - TELZAM

TELZAM
logo telzam
Przejdź do treści
Informatyka
Nasza firma zajmuje się również budową, modernizacją i obsługą sieci komputerowych.
Świadczymy również w szerokim zakresie usługi informatyczne.
Jeśli poniższa oferta Cię zainteresuje zapraszamy do kontaktu.
Informatyka

Sieci komputerowe

Sieci komputeroweSieć strukturalna jest ważnym elementem w prowadzeniu przedsiębiorstwa.  Stanowi ona nie tylko o wygodzie codziennej pracy ale ma również wpływ na produktywność. W budowie nowoczesnej sieci stawia się na jej uniwesalność. Dzięki temu użytkownik sieci ma znacznie mniej problemów z dostosowaniem jej do aktualnych potrzeb. Nowoczesna sieć strukturalna umożliwia w łatwy sposób jej modyfikację. Tendencją jest dziś stosowanie takiego przewodu, którym w zależności od potrzeb można podłączyć do stanowiska sieć komputerową, sygnał telefoniczny (analogowy lub cyfrowy) bądź też inne medium. Dzięki temu w przypadku zmiany mediów doprowadzonych do stanowiska nie ma potrzeby fizycznej wymiany kabla, a cała czynność ogranicza się do odpowiedniego przełączenia w centralnym punkcie sieci, czyli szafie teleinformatycznej, bez konieczności wstrzymywania pracy.
            
Nasza firma oferuje projektowanie i wykonywanie sieci strukturalnych. Wykonujemy instalacje kablowe oraz sieci bezprzewodowe. Montujemy i konfigurujemy urządzenia sieciowe, szafy teleinformatyczne. Wykonujemy instalacje teletechniczne, takie jak sieci komputerowe, telefoniczne, domofonowe i antenowe. Dobór elementów z których wykonujemy sieć strukturalną opieramy o nasze doświadczenie ale również o preferencje naszego klienta.

Usługi informatyczne


Usługi informatyczneZajmujemy się również szerokorozumianą informatyką. Świadczymy usługi z zakresu naprawy i konserwacji sprzetu komputerowego, sieciowego oraz oprogramowania. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów natury informatycznej. Wdrażamy rónież rozwiązania, które w pewnym stopniu sami tworzymy, np. transmisje internetowe z kościołów czy inne rowziązania opisane na naszej stronie. Każdorazowo potrzeba wtedy indywidualnego podejścia do zagadnienia a o sukcesie decyduje doświadczenie. W zakres naszych usług wchodzi również tworzenie stron internetowych.
Jeśli twoja sieć informatyczna potrzebuje modernizacji czy naprawy lub jeszcze jej nie masz zapraszamy do kontaktu.
Jeśli popsuł Ci się komputer, laptop albo potrzebujesz reinstalacji systemu lub pomocy informatycznej postaramy się pomóc.
TELZAM Marek Pietrzyk
Kaczyniec 18
42-600 Tarnowskie Góry

Marek Pietrzyk
tel. +48 790 500 652
email:

Kontakt
Lokalizacja
Wróć do spisu treści