Alarmy, elektroniczne zabezpieczenia antywłamaniowe - TELZAM

TELZAM
logo telzam
Przejdź do treści
Systemy alarmowe
Jednym z elementów naszej oferty są elektroniczne systemy zabezpieczeń. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, obsługą i serwisem systemów alarmowych w dowolnych obiektach, zarówno w prywatnych domach jak i w sklepach, firmach i instytucjach. Preferujemy w tej dziedzinie, wypróbowany przez nas w wieloletnim doświadaczeniu, szereki asortyment produktów firmy Satel. W oparciu o niego tworzymy systemy alarmowe zgodnie z naszą fachową wiedzą i oczekiwaniami naszych klientów.
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Moduł alarmowy MICRA

MICRA


Na bazie modułu alarmowego MICRA zrealizujesz zarówno instalację całkowicie bezprzewodową, jak i przewodową lub hybrydę łączącą zalety obu technologii. Dzięki temu możesz wybrać sposób montażu urządzeń odpowiedni do specyfiki obiektu oraz swoich potrzeb. Moduł posiada wbudowany zasilacz z możliwością podłączenia akumulatora – takie rozwiązanie zapewnia stabilną pracę systemu alarmowego i nieprzerwaną ochronę nawet podczas awarii sieci energetycznej. Z kolei tam, gdzie nie ma do niej dostępu (np. w przyczepie campingowej lub food trucku) urządzenie może być zasilane napięciem stałym 12 V z akumulatora.
System alarmowy PERFEKTA

PERFECTA


System alarmowy PERFEKTA zaprojektowany tak, aby spełniał indywidualne potrzeby właścicieli małych i średnich obiektów – m.in. niewielkich domów, mieszkań, małych firm czy domków letniskowych. Możliwość zastosowania instalacji przewodowych, bezprzewodowych i hybrydowych. Klawiatura z dużymi, wygodnymi przyciskami usprawnia codzienną obsługę systemu. Przejrzysty wyświetlacz w czytelny sposób prezentuje wprowadzane polecenia, co dodatkowo minimalizuje ryzyko pomyłki. Dzięki aplikacji PERFECTA CONTROL smartfon przeistoczy się w miniaturowe centrum zarządzania systemem alarmowym, które możesz mieć zawsze przy sobie – niezależnie, gdzie jesteś. Centrale PERFECTA współpracować mogą z szeroką gamą czujek. Wraz z instalatorem dobierzesz odpowiednie urządzenia, które zapewnią oczekiwaną ochronę - nie tylko samego budynku, ale także terenu wokół niego.
System alarmowy VERSA

VERSA


To system alarmowy, który pozwoli na zabezpieczenie m.in. mieszkania w bloku, niewielkiego apartamentu, małej lub średniej wielkości domu czy biura. Centrala alarmowa VERSA nie tylko zadba o odpowiednią i skuteczną ochronę – zatroszczy się również o codzienny komfort użytkowników systemu. Intuicyjny, graficzny interfejs manipulatora dotykowego upraszcza uruchamianie różnych funkcji systemu podczas codziennej jego obsługi. Do obsługi systemu wykorzystać możesz manipulatory przewodowe lub bezprzewodowe. Dostępne są modele z wyświetlaczem LCD lub diodami LED. Wygodnym rozwiązaniem jest opcja urządzenia z wbudowanym czytnikiem kart umożliwiającym sterowanie systemem bez konieczności zapamiętywania hasła. Codzienna obsługa systemu alarmowego może odbywać się również zdalnie. Gdy przebywasz na terenie posesji, możesz do tego celu wykorzystać pilota, np. model APT-200 z podświetlanymi przyciskami. Możliwe jest również zdalne sterowanie przy pomocy Twojego urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją VERSA CONTROL.

INTEGRA


System alarmowy INTEGRACentrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania - "inteligentnego budynku". Ich konstrukcja wykorzystuje doświadczenie zebrane przez firmę SATEL w trakcie kilkunastu lat projektowania uznanych i niezawodnych elektronicznych urządzeń alarmowych. Z myślą o projektantach poszukujących profesjonalnych rozwiązań zapewniających najwyższej klasy bezpieczeństwo powstały centrale spełniające wymagania zawarte w najnowszych europejskich normach dla urządzeń Stopnia 3 (Grade 3). Dostępny wybór urządzeń pozwala precyzyjnie dopasować zasoby sprzętowe do specyficznych wymagań konkretnej inwestycji, co przyczynia się do oszczędności finansowych. Dzięki połączeniu funkcjonalności kontroli dostępu, systemu sygnalizacji włamania bieżące utrzymanie systemu jest znacznie łatwiejsze i efektywniejsze. Liczne certyfikaty, potwierdzają wysoką klasę zabezpieczenia oferowanych urządzeń. Funkcjonalność centrali alarmowej można wykorzystać również do realizacji systemów inteligentnego domu. Dzięki połączeniu wygodnego i intuicyjnego sterowania systemem z możliwościami oferowanymi przez dodatkowe komunikatory i moduł INT-KNX, zrealizować można system, którego funkcjonalność ograniczona będzie jedynie wyobraźnią projektanta. Połączenie wysokiej klasy systemu alarmowego z wszechstronną automatyką jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących więcej niż tylko podstawowej funkcjonalności.
Jeśli jesteś zainteresowany systemem alarmowym zapraszamy do kontaktu z nami.
Chętnie doradzimy i zaoferujemy sprzęt najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.
TELZAM Marek Pietrzyk
Kaczyniec 18
42-600 Tarnowskie Góry

Marek Pietrzyk
tel. +48 790 500 652
email:

Kontakt
Lokalizacja
Wróć do spisu treści