STRONA GŁÓWNA          O FIRMIE          USŁUGI         AUTORYZACJE          CENNIKI          SERWIS          KONTAKT
Nasza oferta:Wideomonitoring

Systemy alarmowe

Centrale telefoniczne

Osprzęt do central telefonicznych

  - rejestracja rozmów
  - bramki VoIP
  - bramki GSM
  - systemy DECT
  - zapowiedź słowna

Telefony i telefaksy

Sieci teleinformatyczne

Domofony i bramofony
Systemy telefonii bezprzewodowej Polycom Kirk


System telefonii bezprzewodowej Polycom KIRK to rozwiązanie zapewniające wysoką, cyfrową jakość przekazu sygnału mowy i możliwość swobodnej komunikacji z pracownikami firmy przy zachowaniu ich pełnej mobilności. Sieć bezprzewodowa DECT tworzona jest za pomocą odpowiedniej ilości nadajników małej mocy rozmieszczonych na terenie całego przedsiębiorstwa.

W ofercie znajdują się rozbudowywane modułowo rozwiązania umożliwiające dołączenie od 8 do 1500 aparatów DECT. Dzięki szerokiej gamie dostępnych interfejsów rozwiązania KIRK mogą współpracować z dowolną centralą PBX lub systemem VoIP. Niezawodność i odporność na uszkodzenia aparatów KIRK gwarantują bezawaryjną pracę i niski koszt eksploatacji systemu.

Zadaj nam pytanie.
Slican DECT-IP


System DECT-IP współpracuje z serwerami CCT-1668  i MAC-6400  wyposażonymi w kartę VoIP. Jest to system, łączności bezprzewodowej opracowany przez firmę Philips. Bezpośrednia współpraca biura konstrukcyjnego Slican ze specjalistami Philips zapewniła pełną integrację sprzętową i systemową.  Rozwiązanie umożliwia – przy odpowiednim skonfigurowaniu serwerów Slican – realizowanie połączeń, z i na telefon bezprzewodowy podłączony do serwera...

System DECT-IP współpracuje z serwerami Slican CCT-1668 i MAC-6400 wyposażonymi w kartę VoIP.  Obszar zasięgu systemu DECT-IP zależy od ilości zainstalowanych baz DECT i miejsca ich zainstalowania. System dopuszcza zainstalowanie do 255 baz DECT komunikujących się ze sobą i serwerem telekomunikacyjnym przy użyciu protokołu SIP. Serwer pozwala na zarejestrowanie w systemie do 100 użytkowników (abonentów) - dokładna ich ilość zależy od konfiguracji sprzętu i wykupionych licencji. Użytkownik systemu DECT-IP jest standardowym abonentem centrali ze wszystkimi przywilejami do realizacji połączeń telefonicznych wychodzących i odbierania połączeń przychodzących.
Istotną cechą Slican DECT-IP jest jego pełna integracja poprzez wykorzystanie zasobów serwerów CCT-1668 i MAC-6400 do zarządzania systemem. Nie ma potrzeby korzystania z jakichkolwiek dodatkowych komputerów/serwerów

Słuchawka w systemie DECT-IP zapewnia:
  • prezentację numeru CLIP
  • wybieranie w DTMF
  • przekazywanie rozmów
  • realizację innych funkcji serwerów  Slican CCT-1668 i MAC-6400
Zadaj nam pytanie.
Powrót

TELZAM S.C. G. Machoń & G. Zapała, ul. Kaczyniec 18 (1-piętro) 42-600 Tarnowskie Góry  
tel. +48 32 285 53 24 mobil: +48 508 192 507  fax: +48 32 788 18 08  
e-mail: telzam@telzam.com.pl